Facebook

888 444 966

Jeśli nie chcesz miesiącami czekać na rehabilitację,
często prowadzoną bez pomysłu lub kwalifikacji,
nie chcesz przepłacać za zabiegi, skontaktuj się z nami

Osteomedica

Rehabilitacja to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie starając się zrozumieć jego potrzeby i spełnić oczekiwania, jakie w nas pokłada. Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najwyższego standardu usług, tak aby powrót do pełnej sprawności odbył się w możliwie najkrótszym czasie i komfortowych warunkach. Zapraszamy

 

 

mgr D.O. Daniel Kokoszka

Ukończyłem Olszytńską Szkołę Wyższą im J.Rusickiego uzyskując tytuł mgr fizjoterapii oraz Flanders International College of Osteopathy uzyskując tytuł dyplomowanego osteopaty. Ukończona również Szkoła Osteopatii Pediatrycznej w Poznaniu pod patronem Panta Rhei Osteopathie.

Mimo ukończonych już ponad 60 szkoleń z zakresu rehabilitacji i osteopatii, cały czas poszerzam swoją wiedzę i umiejetności ucząc się od najlepszych osteopatów na świecie.

Osteopatia jest metodą oddziaływania manualnego, które poprawia normalne funkcjonowanie całego ciała pacjenta, dzięki czemu jego własna zdolność do regeneracji może zostać lepiej wykorzystana. Podczas wizyty staram się określić pierwotną przyczynę problemu z którym zgłasza się pacjent i zastosować najbardziej efektywną metodę leczenia. 
 

Terapia powinna opierać się na myśleniu przyczynowo-skutkowym, zaczynając od wywiadu, badania, przez planowanie terapii, aż po wykonanie odpowiednich technik leczniczych. Takie podejście pozwala mi optymalnie zastosować osteopatyczne manualne leczenie oraz nauczyć pacjenta celowanych ćwiczeń pozwalających na przyspieszenie procesu leczenia oraz na unikanie w przyszłości ponownego pojawienia się problemu.