Facebook

888 444 966

Jeśli nie chcesz miesiącami czekać na rehabilitację,
często prowadzoną bez pomysłu lub kwalifikacji,
nie chcesz przepłacać za zabiegi, skontaktuj się z nami

Osteomedica

Rehabilitacja to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie starając się zrozumieć jego potrzeby i spełnić oczekiwania, jakie w nas pokłada. Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najwyższego standardu usług, tak aby powrót do pełnej sprawności odbył się w możliwie najkrótszym czasie i komfortowych warunkach. Zapraszamy

 

 

Zabiegi

Laseroterapia

Światło laserowe, w odróżnieniu od zwykłego promieniowania, jest monochromatyczne, koherentne i spolaryzowane. Cechy te składają się na biostymulujące właściwości promieniowania laserowego malej mocy. Określenie biostymulacyjne oznacza, że temperatura tkanek nie wzrasta więcej niż 0,5 C.

Stymulacja światłem laserowym powoduje wiele korzystnych efektów: poprawia mikrokrążenie, pobudza angiogenezę, sprzyja wzrostowi aktywności enzymów oraz zmianom w wydzielaniu neuroprzekażników i hormonów.

Wymienione efekty wywołują działanie przeciw-zapalne i przeciwbólowe. Przyśpieszeniu ulegają procesy regeneracji tkankowej oraz resorpcji płynów wysiękowych.