Facebook

888 444 966

Jeśli nie chcesz miesiącami czekać na rehabilitację,
często prowadzoną bez pomysłu lub kwalifikacji,
nie chcesz przepłacać za zabiegi, skontaktuj się z nami

Osteomedica

Rehabilitacja to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie starając się zrozumieć jego potrzeby i spełnić oczekiwania, jakie w nas pokłada. Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najwyższego standardu usług, tak aby powrót do pełnej sprawności odbył się w możliwie najkrótszym czasie i komfortowych warunkach. Zapraszamy

 

 

mgr D.O. Daniel Kokoszka

Ukończyłem Olszytńską Szkołę Wyższą im J.Rusickiego uzyskując tytuł mgr fizjoterapii oraz 5 letnią Flanders International College of Osteopathy uzyskując tytuł dyplomowanego osteopaty. Ukończyłem również 2 letnią podyplomową Szkołę Osteopatii Pediatrycznej w Poznaniu pod patronem Panta Rhei Opleidingen Osteopathie.

Mimo ukończonych już około 80 szkoleń z zakresu osteopatii, osteopatii pediatrycznej i rehabilitacji oraz 17 lat doświadczenia w pracy z pacjentem, cały czas poszerzam swoją wiedzę i umiejetności ucząc się od najlepszych osteopatów na świecie.

W swojej praktyce zajmuje się leczeniem całościowym, szukając zdrowia w każdym z nas.

Będąc osteopatą i osteopatą pediatrycznym przyjmuję zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Pomagam im od ich pierwszych tygodni życia, aż do wkroczenia w dorosłość.