Facebook

888 444 966

Jeśli nie chcesz miesiącami czekać na rehabilitację,
często prowadzoną bez pomysłu lub kwalifikacji,
nie chcesz przepłacać za zabiegi, skontaktuj się z nami

Osteomedica

Rehabilitacja to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie starając się zrozumieć jego potrzeby i spełnić oczekiwania, jakie w nas pokłada. Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najwyższego standardu usług, tak aby powrót do pełnej sprawności odbył się w możliwie najkrótszym czasie i komfortowych warunkach. Zapraszamy

 

 

mgr Seweryn Adamczyk

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej/Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - kierunek fizjoterapia oraz Medycznego Studium Masażu Leczniczego w Krakowie.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami oraz umiejętność badania i planowania procesu rehabilitacji. Leczę chorych z dysfunkcjami narządu ruchu w oparciu o uznane w świecie metody fizjoterapeutyczne:

- Flanders International College of Osteopathy (w trakcie)

- Osteopatia Strukturalna i Chiropraktyka metodą Ackermanna
- Terapia manualna wg koncepcji Kaltenborn -Evjenth
- Neuromobilizacje metodą M. Shacklocka
- Krótkodźwigniowe Techniki Manipulacyjne
- PNF

Systematycznie  rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, dzięki czemu mogę szybciej i skuteczniej diagnozować oraz rozwiązywać problemy moich Pacjentów. Aktualnie jestem słuchaczem Flanders International College of Osteopathy.

Swoją pracą staram się możliwie szybko przywrócić  sprawność po zabiegach operacyjnych i urazach (także sportowych). Likwiduję przewlekły ból i inne schorzenia będące konsekwencją złego stylu życia i czynników cywilizacyjnych.