Facebook

888 444 966

Jeśli nie chcesz miesiącami czekać na rehabilitację,
często prowadzoną bez pomysłu lub kwalifikacji,
nie chcesz przepłacać za zabiegi, skontaktuj się z nami

Osteomedica

Rehabilitacja to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie starając się zrozumieć jego potrzeby i spełnić oczekiwania, jakie w nas pokłada. Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najwyższego standardu usług, tak aby powrót do pełnej sprawności odbył się w możliwie najkrótszym czasie i komfortowych warunkach. Zapraszamy

 

 

Jestem absolwentką Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Ukonczyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia.

Moim głównym obszarem zainteresowań w zawodzie fizjoterapeuty jest leczenie wad postawy. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność.

Stosowanie indywidualnie dobranych ćwiczeń wzmacniających, poizometrycznej relaksacji mięśni,  terapii manualnej stawów obwodowych i kręgosłupa, technik osteopatycznych oraz technik tkanek miękkich i metody PNF pozwala mi na szybkie osiągnięcie efektów kształtowania prawidłowej sylwetki młodego pacjenta.

Wykonuję wkładki ortopedyczne Australijskiej firmy ICB Medical indywidualnie dopasowane do każdej stopy, po uprzednim badaniu na platformie podometrycznej.

W pracy zajmuję się również treningiem medycznym - "Zdrowy kręgosłup". Podczas zajęć wykorzystuję ćwiczenia z zakresu jogi, pilatesu oraz ćwiczenia rozciągające.

Ukończyłam I i II moduł kursu BeBo Trening dna miednicy. Prowadzę terapię u osób z problemami uroginekologicznymi. Jest to trening indywidualny skierowany do pacjentów z problemami nietrzymania moczu, osłabienia mięśni dna miednicy oraz obniżenia narządów.

W swoich planach mam zamiar dalej poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w tym zawodzie poprzez szereg kursów i szkoleń.