Facebook

888 444 966

Jeśli nie chcesz miesiącami czekać na rehabilitację,
często prowadzoną bez pomysłu lub kwalifikacji,
nie chcesz przepłacać za zabiegi, skontaktuj się z nami

Osteomedica

Rehabilitacja to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie starając się zrozumieć jego potrzeby i spełnić oczekiwania, jakie w nas pokłada. Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najwyższego standardu usług, tak aby powrót do pełnej sprawności odbył się w możliwie najkrótszym czasie i komfortowych warunkach. Zapraszamy

 

 

Zabiegi

Terapia radiofalowa

Zabieg Terapii radiofalowej ukierunkowanej przenosi fale o częstotliwości radiowej przez tkanki, tworząc ich selektywne przegranie. Efekty terapii w postaci natychmiastowej ulgi w bólu, rozluźnienia mięśniowego, zmniejszenia obrzęków oraz przyspieszenia regeneracji tkanek zostały potwierdzone najnowszymi badaniami naukowymi. W trakcie zabiegu pacjent odczuwa intensywne ogrzanie, precyzyjnie zaaplikowane w miejsce bólu oraz okoliczne tkanki za pomącą specjalnej głowicy. Dawkę oraz czas trwania zabiegu dostosowuje, w zależności od rodzaju dolegliwości i okolicy ciała, odpowiednio przeszkolony fizjoterapeuta.


Najczęstszymi wskazaniami do zabiegu Terapii radiofalowej ukierunkowanej są:

-ból odcinka szyjnego, piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa,
-zespół bolesnego barku,
-zespół ciasnoty podbarkowej,
-regeneracja mięśnia trójgłowego łydki,
-łokieć tenisisty i golfisty.
-rozluźnienie mięśnia czworogłowego łydki,
-bóle stawu skokowego,
-obrzęki kończyn górnych i dolnych,
-ból mięśni;


Zabieg też często wykonuje się u sportowców tuż przed intensywnym wysiłkiem fizycznym (biegacze, piłkarze, kolarze, pływacy itp.) Dzięki temu mięśnie w trakcie zawodów sportowych są lepiej ukrwione, a dzięki temu bardziej wydolne oraz zdolne do szybszej regeneracji.


W połączeniu z zabiegiem fali uderzeniowej, doskonale sprawdza się u kobiet w walce z cellulitem. Dzięki intensywnemu ogrzaniu skóry, poprawia się wydzielanie kolagenu.

Zabieg trwa do pół godziny na jedną okolicę ciała za pomocą specjalistycznego, nowoczesnego aparatu.